TRW BHT287E Bremsecaliper Audi A8 D3 svart, Aluminium
- Bremsecalipertype: nevekaliper, Bremsecaliper med styreelement for elektr. parkeringsbrems
- Material: Aluminium
- Produsentinnskrenkning: TRW
- Byttedel
- Reservedel til motsatt side: TRW BHT286E
- Se serviceinformasjon
- Kjøretøysutrustning: for kjøretøy med elektrisk parkeringsbrems
- Bremsecaliperfarge: svart
- Ta hensyn til tekniske data
- Stempeldiameter [mm]: 43
- Produktnummer: BHT287E
- Totalt: 4915,88 kr
- Produsent: TRW
- I likhet med OE tall (bare for sammenligning): 4E0 615 404 C, 4E0 615 404 A
- Tilstand: Refabrikkert
Pris inkl. 25 % mva.
Betalingen din er sikker Med en kryptert betalingsprosess, får ingen tredjeparter tilgang til kredittkortdetaljene dine og personopplysninger, noe som sørger for sikkerhet og personvern.
TRW BHT287E: Helt likeverdige produkter
-
Retur og bytte
14 dager -
Sikker betaling
24/7 -
Spar fraktkostnader
fra 2500,00 kr -
Profesjonelle fraktselskaper
I likhet med OE tall (bare for sammenligning):
TRW BHT287E Bremsecaliper til din bil
Bremsecaliper BHT287E TRW som passer til
| Bilmodeller: | Audi A8 D3 |
| Motorer: | 2.8 FSI; 3.0 quattro; 4.2 FSI quattro; 4.2 TDI quattro; 3.0 TDI quattro; 3.0; 3.2 FSI quattro; 3.2 FSI; 6.0 W12 quattro; 4.0 TDI quattro; 3.7 quattro; 4.2 quattro |
| Motoreffekt (hestekrefter): | 210-450 hk |
| Effekt (kilowatt): | 154-331 kW |
| Produksjonsår: | 2002-2010 Jahre |
| Produsentens artikkelnummer: | BHT287E |
| OE-delenummer: | 4E0 615 404 A, 4E0 615 404 C |
Kundeanmeldelser og stjernevurderinger hjelper kundene våre med å finne ut mer om et produkt og avgjøre om det er verdt å kjøpe. Stjernevurderingene beregnes med en kompleks algoritme, som inkluderer hvor lenge det er siden anmeldelsen ble lagt inn, om produktet faktisk ble kjøpt i nettbutikken Autodeler.co.noog om det ble returnert eller ikke.
Med etiketten «Bekreftet kjøp» kan du finne anmeldelser fra kunder som har kjøpt produktet det gjelder i nettbutikken Autodeler.co.no. Etiketten «Bekreftet kjøp» gjelder for anmeldelser av produkter som ble kjøpt fra samme konto, som anmeldelsen ble sendt fra. Anmeldelser uten etiketten «Bekreftet kjøp» er fortsatt viktige, etter vår mening, men vi kan ikke garantere at produktene som beskrives i slike anmeldelser ble kjøpt i nettbutikken Autodeler.co.no.
OSS: Ofte stilte spørsmål
Reservedeler eksperter fra Autodeler.co.no
B.: Hei, det står artikkel byttes pluss innskud 900kr, kommer det itilleg på prisen ellet blir det trekt fra prisen når man returnerer de gamle
www.autodeler.co.no:
Kjære kunde,
Det beløpet på 909,40 kr kommer i tilleg på prisen. Du kan finne mer detaljert informasjon på vår hjemmeside i feltet ERSTATNING: https://www.autodeler.co.no/erstatning. Takk for ditt spørsmål! MVH