ERNST 910408 Partikkelfilter RENAULT MEGANE, SCÉNIC, GRAND SCÉNIC med monteringssett, Sett
- deler som nødvendig i tillegg, se tilbehørsliste
- versjon: Oxi-Kat + DPF
- Material sot- / partikkelfilter: Silisiumcarbid
- Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med monteringssett
- Eksosanlegg: for kjøretøy med fra prod. montert sot / partikkelfilter
- ikke for kjøretøyutstyrspakke / -variant: Leistungssteigerung
- for produsent-avgassnorm: Euro 5
- følg monteringsanvisning
- bilde, lignende
-
Lengde [mm]:
1090
- Vekt [kg]: 11,6
- tilleggsinfo: Sett
- Produktnummer: 910408
- Totalt: 15 259,18 kr
- Produsent: ERNST
- I likhet med OE tall (bare for sammenligning): 20 01 075 93R, 20 01 017 73R, 20 01 013 50R
- Tilstand: Helt nye
Pris inkl. 25 % mva.
Betalingen din er sikker Med en kryptert betalingsprosess, får ingen tredjeparter tilgang til kredittkortdetaljene dine og personopplysninger, noe som sørger for sikkerhet og personvern.
ERNST 910408: Helt likeverdige produkter
-
Retur og bytte
14 dager -
Sikker betaling
24/7 -
Spar fraktkostnader
fra 2500,00 kr -
Profesjonelle fraktselskaper
I likhet med OE tall (bare for sammenligning):
ERNST 910408 Partikkelfilter til din bil
Partikkelfilter 910408 ERNST som passer til
| Bilmodeller: | Renault Megane 3; Renault Scenic 3; Renault Megane 3 Grandtour; Renault Grand Scenic 3; Renault Megane 3 Coupe; Renault Megane CC |
| Motorer: | 1.5 dCi |
| Motoreffekt (hestekrefter): | 110 hk |
| Effekt (kilowatt): | 81 kW |
| Produksjonsår: | 2009-2016 Jahre |
| Produsentens artikkelnummer: | 910408 |
| OE-delenummer: | 20 01 013 50R, 20 01 017 73R, 20 01 075 93R |
Din mening er viktig for oss
Kundeanmeldelser og stjernevurderinger hjelper kundene våre med å finne ut mer om et produkt og avgjøre om det er verdt å kjøpe. Stjernevurderingene beregnes med en kompleks algoritme, som inkluderer hvor lenge det er siden anmeldelsen ble lagt inn, om produktet faktisk ble kjøpt i nettbutikken Autodeler.co.noog om det ble returnert eller ikke.
Med etiketten «Bekreftet kjøp» kan du finne anmeldelser fra kunder som har kjøpt produktet det gjelder i nettbutikken Autodeler.co.no. Etiketten «Bekreftet kjøp» gjelder for anmeldelser av produkter som ble kjøpt fra samme konto, som anmeldelsen ble sendt fra. Anmeldelser uten etiketten «Bekreftet kjøp» er fortsatt viktige, etter vår mening, men vi kan ikke garantere at produktene som beskrives i slike anmeldelser ble kjøpt i nettbutikken Autodeler.co.no.
OSS: Ofte stilte spørsmål
Reservedeler eksperter fra Autodeler.co.no