SenCom 9810755 Kabelreparasjonssett, bakluke Peugeot 106 1
- kabellengde [mm]: 250
- Antall ledninger: 5
- Stikkontakttype: støtforbinder
- Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: uten belg
- Monteringsposisjon: kjøretøy bakdør
- Kabeldiameter fra [mm²]: 0,50
- Kabeldiameter til [mm²]: 0,75
- Material lednignsisolasjon: Silikon
- Material: CuSn (kobber-tinn)
- Produktnummer: 9810755
- Totalt: 193,28 kr
- Produsent: SenCom
- EAN nummer: 4260093133467
- Tilstand: Helt nye
Pris inkl. 25 % mva.
ekskl. frakt
Betalingen din er sikker Med en kryptert betalingsprosess, får ingen tredjeparter tilgang til kredittkortdetaljene dine og personopplysninger, noe som sørger for sikkerhet og personvern.
-
Retur og bytte
14 dager -
Sikker betaling
24/7 -
Profesjonelle fraktselskaper
Kabelreparasjonssett, bakluke 9810755 SenCom som passer til
| Bilmodeller: | Peugeot 106 1 |
| Motorer: | 1.4; 1.5 D; 1.0; 1.6; 1.4 Le Mans; 1.3; 1.1; 1.4 D |
| Motoreffekt (hestekrefter): | 45-103 hk |
| Effekt (kilowatt): | 33-76 kW |
| Produksjonsår: | 1991-1996 Jahre |
| Produsentens artikkelnummer: | 13158679 part |
| OE-delenummer: |
Din mening er viktig for oss
Kundeanmeldelser og stjernevurderinger hjelper kundene våre med å finne ut mer om et produkt og avgjøre om det er verdt å kjøpe. Stjernevurderingene beregnes med en kompleks algoritme, som inkluderer hvor lenge det er siden anmeldelsen ble lagt inn, om produktet faktisk ble kjøpt i nettbutikken Autodeler.co.noog om det ble returnert eller ikke.
Med etiketten «Bekreftet kjøp» kan du finne anmeldelser fra kunder som har kjøpt produktet det gjelder i nettbutikken Autodeler.co.no. Etiketten «Bekreftet kjøp» gjelder for anmeldelser av produkter som ble kjøpt fra samme konto, som anmeldelsen ble sendt fra. Anmeldelser uten etiketten «Bekreftet kjøp» er fortsatt viktige, etter vår mening, men vi kan ikke garantere at produktene som beskrives i slike anmeldelser ble kjøpt i nettbutikken Autodeler.co.no.