Lignende produkter fra Multifunksjonsrelé 2D0951253A delenummer (OEM)
I listen nederfor finner du reservedeler som alle tilsvarer OEM-nummer 2D0 951 253 A:
VW, AUDI, SKODA, SEAT
Relè, Arbeidsstrøm, Relé, Multifunksjonsrelé OEM 2D0 951 253 A – pris og alternativer
| OEM-merker | VW, AUDI, SKODA, SEAT |
| Bilprodusenter | VW, AUDI, SEAT, SKODA, VAG |
| Varianter av OEM 2D0951253A | 2D0951253A, 2D0 951 253 A |
4 varer
DT Spare Parts Multifunksjonsrelé 4.00829
Anmeld produktet
EAN: 4057800000000
Varenr: 4.00829
- Nettovekt [g]: 542
- Varenummer: 4.00829
- Produsent: DT Spare Parts
- EAN nummer: 4057800000000
- Tilstand: Helt nye
- Referansenummer OEM: 2D0951253A
Vis OEM-numre
HERTH+BUSS ELPARTS Relè, arbeidsstrøm 75613302 12V, 200A, 4-polet
Anmeld produktet
EAN: 4026736381318
Varenr: 75613302
- Kombi-bryterfunksjon: høykapasitetslukker
- Nominell spenning [V]: 12
- Strømstyrke [A]: 200
- Tilkoblingsteknikk: 2 x M10, 2 x M4
- Beskyttelsesart (IP-kode): IP 67
- temperaturområde [°C]: -40
- Temperaturområde til [°C]: +85
- Antall stikkontakter: 4
- Festemåte: flensmontering
- Trekkdreiemoment fra [Nm]: 12
- Strammemoment til [Nm]: 13
- Tilleggsvare / tilleggsinfo: med blinddiode
- Stikkontakttype: skrukontakt
- vekt [g]: 810
- Varenummer: 75613302
- Produsent: HERTH+BUSS ELPARTS
- EAN nummer: 4026736381318
- Tilstand: Helt nye
Vis OEM-numre
HERTH+BUSS ELPARTS Relè, arbeidsstrøm 75613303 12V, 300A, 4-polet
- Nominell spenning [V]: 12
- Strømstyrke [A]: 300
- temperaturområde [°C]: -40
- Antall stikkontakter: 4
- Festemåte: flensmontering
- Strammemoment til [Nm]: 13
- Stikkontakttype: skrukontakt
- vekt [g]: 810
BOSCH Relé 0 333 009 004
- Kombi-bryterfunksjon: høykapasitetslukker, uten omkoblingsfunksjon lys
- Lengde [mm]: 105
- Bredde [mm]: 56
- Høyde: 56
- Tilleggsvare / tilleggsinfo: med holder
- Produsent: BOSCH
Du kan også være interessert i
Borsehung Relè, arbeidsstrøm B17820
12V, 70A
Varenr: B17820
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
BOSCH Relé 0 986 AH0 135
12V, 30A, 5-polet
Varenr: 0 986 AH0 135
HELLA Relè, arbeidsstrøm 4RD 933 332-551
40A, 30A/40A, 5-polet
Varenr: 4RD 933 332-551
BOSCH Relé 0 986 332 002
12V, 70A, 4-polet
HELLA Relè, arbeidsstrøm 4RD 933 332-681
20A/30A, 5-polet
Varenr: 4RD 933 332-681
Pris per produkt |
12V, 30A, 5-polet
BOSCH Relé 0 986 AH0 611
6V, 30A, 5-polet
Varenr: 0 986 AH0 611
HELLA Relè, arbeidsstrøm 4RA 933 766-801
35A, 4-polet
Varenr: 4RA 933 766-801
Pris per produkt |
12V, 5-polet
MAHLE Relè, arbeidsstrøm MR 3
12V, 20A, 5-polet
Varenr: MR 3
12V, 20A, 4-polet
MAHLE Relè, arbeidsstrøm MR 24
12V, 100A, 4-polet
Varenr: MR 24
12V, 30A, 4-polet