Lignende produkter fra Clutchsett 1250331S delenummer (OEM)
I listen nederfor finner du reservedeler som alle tilsvarer OEM-nummer 1250331 S:
FORD
Clutchsett OEM 1250331 S – pris og alternativer
| OEM-merker | FORD |
| Bilprodusenter | FORD |
| Varianter av OEM 1250331S | 1250331S, 1250331 S |
1 varer
DT Spare Parts Clutchsett 13.56055 250mm
Anmeld produktet
EAN: 2235589402910
Varenr: 13.56055
- Diameter: 250
- vekt [g] 0
- Varenummer: 13.56055
- Produsent: DT Spare Parts
- EAN nummer: 2235589402910
- Tilstand: Helt nye
- Referansenummer OEM: 1250331S
Vis OEM-numre
Du kan også være interessert i
LuK Komplett clutchsett 600 0016 00
Varenr: 600 0016 00
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
LuK Clutchsett 618 0740 00
med utløserlager, med clutchplate, 180mm
LuK Komplett clutchsett 600 0017 00
LuK Clutchsett 623 3317 33
for motorer med svinghjul med dobbel masse, med sentral utkobling, dobbelmassesvinghjul må kontrolleres og ev. skiftes, 230mm
SACHS Clutchsett 3000 951 427
180mm
SACHS Komplett clutchsett 2290 601 125
med sentral utkobling, 220mm
SACHS Clutchsett 3000 990 214
190mm
med utløserlager, med utløsergaffel, spesialverktøy nødvendig for montering